Jak ozdobić salę weselną?

Posted by

Nawet najzwyklejsza i z pozoru dość nieciekawa sala weselna może stać się wyjątkowo atrakcyjnym miejscem, jeśli tylko odpowiednio się ją zaaranżuje i ciekawie ozdobi. Jak więc to zrobić i co warto by było w niej umieścić, by rozjaśnić panującą w niej pustkę?

Oczywiście dekoracje ślubne powinny mieć odpowiedni charakter. Najlepiej sprawdzą się te w kolorze białym, gdyż to właśnie jasna barwa zarezerwowana jest dla pary młodej. Można zatem sięgnąć po białe baloniki i porozmieszczać je po całej sali, białe serpentyny, które wspaniale zaprezentują się na lampach, a nawet białe pokrowce na siedzenia czy obrusy bądź serwety. Dekoracje w jasnych barwach same w sobie będą jednak dość nudne, dlatego można je delikatnie przełamać kilkoma mocniejszymi elementami. Dzięki temu wyposażenie sali będzie zarówno spójne, jak i w miarę oryginalne.

Wesela zawsze wymagają długotrwałych przygotowań, dlatego warto jak najszybciej je rozpocząć, by pewną część obowiązków mieć jak najszybciej z głowy. Nawet udekorowanie sali jest przecież czasochłonnym i wymagającym zadaniem, które trzeba jak najlepiej wykonać.
Sprawdź Dom weselny Poznań.