Bezbolesne wizyty u stomatologa


Leczenie zębów dziś różni się od tego sprzed kilkunastu lat. Dentysta posiada dzisiaj ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na umiejętności. Coraz to nowsze metody leczenia umożliwiają całkowicie bezbolesne i bezstresowe wizyty.
Stomatolog jest w Polsce jednym z popularniejszych zawodów, jeżeli mówimy o medycynie. Jednak trzeba pamiętać, że kluczowe w higienie jamy ustnej jest to jak my, pacjenci, dbamy o swoje zęby. Nawet najlepszy lekarz nie jest w stanie zmienić naszych nawyków lub zmusić nas do wizyty w gabinecie. To od nas zależy, jak będzie wyglądało nasze uzębienie. Zaczynając od codziennego mycia, aż po wizyty kontrolne. dentysta Poznań
Dzisiaj jesteśmy w stanie naprawić nawet najbardziej skomplikowane ubytki, wyrównać zgryz, wybielić zęby, nałożyć piękne licówki, czy po prostu ulżyć sobie w bólu poprzez zwykłe leczenie.
Warto pamiętać, że jama ustna i to co się w niej dzieje nie pozostaje obojętne dla całego organizmu. Chodząc z próchnicą szkodzimy sami sobie, osłabiamy odporność organizmu i zmuszamy go do walki, choć naprawa ubytku nie zajmie więcej niż godzinę.
Statystycznie wiele osób (mówi się nawet o 40%!) boi się wizyt u stomatologa. Lęk u osób starszych można tłumaczyć wspominaniami z przeszłości. W latach 70 i 80 nie rzadko stosowano znieczulenie, a zęby leczyła szkolna stomatolog. Dzisiaj jednak medycyna poszła do przodu i wyleczyć zęby można nawet w narkozie! Co oczywiście niej jest konieczne, bo zwykle wystarczy zwyczajne znieczulenie, by pacjent mógł swobodnie przejść przez zabieg.
Celebryci chętnie uśmiechają się w stronę kamer, pokazując żmudną pracę stomatologów, którzy nie dość że wybielili im zęby, to jeszcze nałożyli stosunkowo drogie licówki. Takie implanty sprawiają, że uśmiech wygląda nieskazitelnie, zęby są równe, takiej samej wielkości, są idealnie ukształtowane, a jednocześnie nie wyglądają zbyt sztucznie, bo są indywidualnie dopasowane do każdego pacjenta.
Dziś wizyta u stomatologa nie powinna budzić strachu, zabiegi są całkowicie bezbolesne, a na dodatek możemy zafundować sobie całkiem nowy uśmiech.

Zobacz polecane: dentysta warszawa bemowo.